Sesja rodzinna

Sesje rodzinne to wspaniały sposób na uwiecznienie Waszych emocji.

Preferuję sesje lifestylowe. Ogromną zaletą tego rodzaju sesji jest to, ze pokazuje prawdziwych Was. Podczas takiej sesji uwieczniam wyjątkowe chwile z każdym członkiem rodziny i dzieckiem, a także całą rodziną. Jeśli w grę wchodzi rodzeństwo, zwykle najpierw zajmuję się tymi zdjęciami, aby mogły bawić się przez resztę sesji. Uwielbiam, gdy dołączają do nich zwierzęta domowe. Pomocne może być posiadanie w domu przyjaciela lub członka rodziny, który będzie mógł obserwować rodzeństwo przez resztę sesji, aby mama i tata mogli być na zdjęciach z dzieckiem. Będzie też czas na zdjęcia samego dziecka; zwykle robi się to, gdy dziecko jest najbardziej senne. Fotografuję dzieci owinięte lub rozebrane i są one ułożone w sposób, w jaki można je znaleźć naturalnie.

Sesja odbywa się w Waszym domu, najlepiej w pokoju dziecięcym, głównej sypialni i salonie. Jeśli pogoda na to pozwoli, możemy również zrobić kilka zdjęć w plenerze (idealne na wiosenne i letnie terminy!). Nie stresuj się bałaganem w swoim domu – właśnie urodziłaś dziecko! Wszystko, co musisz zrobić, aby się przygotować, to otworzyć rolety / zasłony, aby wpuścić jak najwięcej światła.

To wyjątkowy czas w życiu Twojej rodziny. Podczas sesji będzie tyle emocji – miłość, zdziwienie, zdumienie. To będzie trudne, ale spróbuj się zrelaksować! Mamy zwykle się stresują, ponieważ jest to nowe doświadczenie i chcą, aby wszystko było „idealne”. Poprowadzę Twoje dziecko i pozwolę mu być w centrum uwagi. Po prostu skup się na relaksie i przytulaniu swojego słodziaka.