Reportaż Ślubny

Przygotowania, ślub, życzenia, wspólne zdjęcia i oczywiście weselna zabawa – istne szaleństwo dla Państwa Młodych. Często w tym dniu towarzyszy im również duży stres. Z tego powodu chciałabym podzielić się z wami kilkoma radami, które myślę, że będą pomocne w tym dniu.

Przygotowania Pana Młodego!
Na przygotowania zawsze zachęcam zabrać bliskie Wam osoby. Nie ma to znaczenia czy będą to przyjaciele czy Wasze rodzeństwo. Najważniejsze, żeby te osoby pomogły Wam mniej się stresować i w dobrym humorze zacząć ten wyjątkowy dzień.

Poranek Panny Młodej to szczególna chwila i nierzadko towarzyszy jej lekki dreszczyk czy odrobina stresu, dlatego to takie ważne, żeby podczas przygotowań mieć obok siebie swoich najbliższych. Bliska osoba postawi się w twojej sytuacji, zrozumie i uświadomi Ci, że stres to jest coś normalnego i że nie jesteś z tym sama.
 
First look!
Jest to na pewno jeden z moich ulubionych elementów wesela. Ta chwila, gdy dochodzi do pierwszego spojrzenia jest wyjątkowa. Często trudno jest mi się powstrzymać, aby nie wzruszyć się wraz z Młodymi! Uwierzcie mi, jest ciężko ❤️
 
I ślubuję Ci….
Ta część dnia dla wielu z nas jest najważniejsza i najbardziej wzruszająca. Więc pozwólcie sobie na wszystkie emocje, a ja jako fotograf uwiecznię je na zdjęciach!