Nikola & Wojtek

Winnica Wieliczka

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy powinieneś zabrać swojego pieska na  sesję zdjęciową, to jestem tutaj, aby powiedzieć Ci, że odpowiedź brzmi „oczywiście, ze tak”!

Po pierwsze, PSY SĄ ZABAWNE!

Jak często twój pies cię rozśmiesza? Założę się, że za każdym razem, gdy zabierasz go na spacer. Najlepszą rzeczą w psach jest to, że żyją w chwili obecnej, więc są tak spontaniczne. Psy zawsze wnoszą do sesji zdjęciowej wesołą energię, która pomaga wszystkim się zrelaksować.

Po drugie, PSY SĄ WAŻNĄ CZĘŚCIĄ NASZYCH RODZINNYCH WSPOMNIEŃ!

Pomyśl o swoim dzieciństwie i jeśli miałeś zwierzęta domowe dorastające, założę się, że te zwierzęta są ogromną częścią twoich wspomnień z dzieciństwa. Będziesz pamiętał, jak zawsze byli częścią wszystkiego lub jak niegrzeczni byli lub że robili jakieś urocze rzeczy. Weź dowolne zdjęcie rodzinne, które zawiera zwierzę domowe i mogę zagwarantować, że wszyscy pamiętają i rozmawiają o zwierzęciu na zdjęciu w pierwszej kolejności (zanim spojrzą na ludzi)!

I po trzecie, NIE BĘDZIE ICH WIECZNIE (NIESTETY)

Nasi futrzani przyjaciele po prostu nie żyją tak długo, jak byśmy chcieli. Dokumentowanie ich części (i ich znaczenia) w rodzinie jest świetnym sposobem na zachowanie wspomnień z ich czasu z nami!